Kocaeli Evden Eve Nakliyat

0536 385 39 55-0505 638 77 75

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda
7/24 güvenlikli eşya depolama hizmeti için doğru adrestesiniz. Kurumumuz eşya depolama konusunda lider firmalardan biridir. Bu güne dek sağlamış olduğumuz İzmit Kocaeli eşya depolama hizmetleri sayesinde giderek büyümekteyiz. Kısa veya uzun süre başka bir yerde kalması veya beklemesi gereken eşyalarınızı ihtiyacınız doğrultusunda depomuzda muhafaza etmekteyiz.

Günümüz iş hayatı ve yaşam standartları eşya depolamaya ihtiyaç öngörmüştür. Özellikle askeriye ve devlet kurumlarında çalışan kişiler eğitm, kurs ve tayin gibi nedenlerden ötürü başka şehirlere gitmek zorunda kalmışlardır. Birçoğu da gideceği yerden belli bir süre sonra tekrar geleceğinden eşyalarını götürmek istemez kurumumuz Kocaeli İzmit eşya depolama hizmeti ile sizin bu konuda yardımınıza koşmaktadır. Bu gibi nedenlerden ötürü eşyanızı koyacak yer bulamadığınız takdirde sizlere bu konuda yardımcı olmaktayız. Firmamızı bu konuda aramanız takdirde sizler ile irtibata geçerek ekspertiz elemanımız eşyanızın adetini ve cinsini belirler. Buna göre sizlere fiyat sunar. Anlaşma sağlanması halinde özel eşya depolama için ayarlanmış havalandırma ve güvenlik sistemleri ile donatılmış depomuz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Eşyanızı özel folyo ve hava kabarcıklı naylonlar ile paketleyerek depomuzda eşya için sınıflandırılan bölmelere koyuyoruz gerekli kayıtları yaptıktan sonra hazırlanan belgenin bir nüshasını size veriyoruz. Anlaşma tarihinden önce veya daha sonra eşyanızı almanız gerekiyorsa firmamızı aramanız takdirde gelmenize gerek kalmadan eşyanın kalma süresini uzatabiliyoruz.

Ev veya ofs eşyalarınızın depolanması konusunda özel naylon, kraft kağıt, koliler ve elbiseleriniz için özel askılı dolaplarımız sayesinde paketlemekteyiz. Deneyimli ve uzman eşya depolama personellerimiz eşyalarınızı itina ile paketliyerek yerleştirmektedir. Ayrıca depomuzda oluşabilecek yangın veya doğal afetler sel ve benzeri gibi koşullara karşıda İzmit evden eve eşya taşımacılık olarak sigortalıyoruz. Eşyanızın depomuzda zarar görmesi halinde sigorta bedelini sizlere ödüyoruz.

Eşya depolama konusunda da diğer hizmetlerimizde olduğu gibi bizleri günün her saati arayarak bilgi alabilir görüş ve öneride bulunabilirsiniz.

Etiket:Kocaeli eşya depolama, Kocaeli depolama şirketi,  Kocaeli nakliyat firmaları.